Co-working


Wirtualne biuro zielona góra Wirtualne biuro zielona góra Wirtualne biuro zielona góra Wirtualne biuro zielona góra Wirtualne biuro zielona góra Wirtualne biuro zielona góra


Nie podejmuj decyzji od razu.

Przyjdź do nas i wypróbuj naszą ofertę. Oglądniesz biuro, napijemy się kawy i porozmawiamy. Przynieś komputer, wybierz sobie biurko w pokoju, który podoba Ci się najbardziej i pracuj ile masz na to ochotę.

Co-working to inaczej „wspólne pracowanie”, to Twoje własne biurko, szafka i fotel. To Twoja przestrzeń i miejsce do pracy, a nawet jej siedziba, (możesz zarejestrować swoją firmę pod naszym adresem) w której kilku ludzi z różnych firm i branż pracuje dla siebie i na własny rachunek, ale pod jednym dachem. Jest to doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy nie potrzebują wynajmować całego biura a jedynie biurko. W ten sposób znacznie ograniczysz koszty wynajmu lokalu biurowego i nie poniesiesz żadnych wydatków jak umeblowanie, czy comiesięczne koszty prowadzenie biura tj. rachunki.

Co-working to nie tylko miejsce przyjazne pracy ale i atmosfera, gdzie poznasz nowych ludzi z różnych branż i o różnych pasjach, gdzie można porozmawiać, poradzić się i wymienić poglądy. Różnorodność coworkerów i wspólna praca powoduje, że czas spędzony z Nami stanie się bardziej twórczy i efektywny, a może doprowadzi do powstania wielkich rzeczy!

Cennik
Jeśli masz takie problemy jak:

- Pracujesz w domu w hałasie pralki, zmywarki - jesteś odciągany od komputera obowiązkami dnia codziennego, rozpraszany telewizorem i zawartością lodówki
- Przesiadujesz z laptopem po knajpach i czujesz wzrok barmana na plecach
- A może wykonujesz wolny zawód, jesteś freelancerem, spotykasz się z klientami w miejscach do tego nie przystosowanych, gdzie wszystko przeszkadza i rozprasza Cię, a w dodatku nie możesz ściągnąć poczty bo internet nie działa lub jest zbyt wolny i czas ucieka nieubłaganie na wszystko tylko nie na pracę?

Po prostu przyjdź i dołącz do nas!

Do dyspozycji dostaniesz swoje własne stanowisko oraz niezbędny sprzęt biurowy taki jak ksero, skaner, drukarkę czy fax. Dokumenty schowasz w swojej szafce. Napijesz się dobrej kawy i poczęstujesz nią swoich klientów z którymi porozmawiasz w sali konferencyjnej.

Możesz przyjść do biura o której godzinie tylko chcesz albo nie przyjść w ogóle. Twoje stanowisko będzie na Ciebie czekać.

 

Wirtualne biuro - adres do rejestracji firmy w Zielonej Górze


Wirtualne biuro

Zarejestruj firmę pod naszym adresem a zapewnimy Ci:

- odbiór korespondencji,
- Twoja poczta zostanie zeskanowana i wysłana na e-maila, a o zdarzeniu zostaniesz poinformowany,
- pomoc w organizacji spotkania biznesowego,
- wynajem sali konferencyjnej na spotkania,
- przechowywanie i archiwizacja dokumentów,
- wynajem biurek - możesz przyjść i popracować kiedy tylko chcesz.

Cennik
Jeśli nie możesz lub nie chcesz założyć firmy pod adresem domowym, zdecyduj się na wirtualne biuro.
To tańsze rozwiązanie niż wynajem lokalu.

Wirtualne biuro to prestiżowy adres do celów rejestracyjnych dla Twojej firmy oraz korespondencji pocztowej, a zarazem sposób na obniżenie kosztów jej prowadzenia.

To miejsce skierowane do osób zaczynających przygodę ze swoją działalnością. Jeśli borykasz się z trudnościami i problemami począwszy od pomysłu, a skończywszy na zawiłościach administracyjnych i finansowaniu ideii przyjdź do Nas. Wspólnie poradzimy Twoim problemom.

Salka konferencyjna


wirtualne biuro zielona góra sala konferencyjna

Oddajemy Tobie do dyspozycji salkę konferencyjno-biznesową mogącą pomieścić na powierzchni 9 m² sześć osób. To doskonałe miejsce do zorganizowania spotkań, pokazów Twoich produktów, szkoleń, przeprowadzenia rozmów typu Business to Business czy kwalifikacyjnych. Sala z dostępem do bezprzewodowego internetu wyposażona jest w flipchart oraz 42 calowy telewizor umożliwiający przeprowadzenie profesjonalnej prezentacji.


Cennik
Kalendarz rezerwacji >>